NŠC
Novinky
Športovci
Diagnostika
Vzdelávanie
Školský šport
Informačný systém

Identifikácia športových talentov

Hlavným cieľom pilotného projektu Národného športového centra s názvom „Identifikácia športových talentov" je práca s výberom talentovaných športovcov vo veku od 14 do 18 rokov, v spolupráci so športovými zväzmi a trénermi.

 

Prioritou projektu „Identifikácia športových talentov" je predovšetkým identifikovať a podchytiť talentovaných športovcov v mladom veku, zvýšiť efektivitu pri ich výbere, prispieť k rozvoju a skvalitneniu ich športovej prípravy, a tak sa aktívne podieľať na podpore budúcich športových reprezentantov Slovenska. 

Športovci

    Atletika

    Slovenský atletický zväz

    • Lelkeš Adam

      tréner: Marcel Lopuchovský

    • Salayova Michaela

      tréner: Marcel Lopuchovský

    • Dušková Elena

      tréner: Marcel Lopuchovský

    • Pavlínyova Emma

      tréner: Marcel Lopuchovský

    • Šišoláková Lucia

      tréner: Marcel Lopuchovský

    • Grajciarik Tomáš

      tréner: Andrej Benda

    • Bendová Ema

      tréner: Andrej Benda

    • Ufnárová Michaela

      tréner: Andrej Benda

    • Trgová Viktória

      tréner: Andrej Benda

    • Federič Filip

      tréner: Andrej Benda

    • Čorejová Terézia

      tréner: Igor Gavenčiak

    Bežecké lyžovanie

    Zväz slovenského lyžovania

    • Roglová Laura

      tréner: Jozef Brünn

    • Piatková Ema

      tréner: Ivan Bukas

    • Havran Marko

      tréner: Stanislav Holienčík

    • Adamov Šimon

      tréner: Michal Adamov

    • Bukasová Veronika

      tréner:

    Biatlon

    Slovenský zväz biatlonu

    • Maťko Martin

      tréner: Natália Otchenash

    • Garguľáková Alžbeta

      tréner: Natália Otchenash

    • Šteczová Veronika

      tréner: Branko Michaelch

    • Tothová Rebeka

      tréner: Jana Baudnerová

    • Belicaj Sebastián

      tréner: Daniel Kuzmin

    • Michaechová Veronika

      tréner: Branko Michaelch

    Cyklistika

    Slovenský zväz cyklistiky

    • Kuchyňková Simona

      tréner: Michael Kolář

    • Maniková Dominika

      tréner: Mario Manik

    • Schwarzbacher Matthias

      tréner: Erik Toček

    • Sivok Tomáš

      tréner: Michal Rohoň

    Gymnastika

    Slovenská gymnastická federácia

    • Dobrocka Lucia

      tréner: Katarína Krekáňová

    • Sivá Simona

      tréner: Šanková

    • Dzurošková Nina

      tréner: Tatiana Sukhomlinová

    • Vaceková Sofia

      tréner: Mgr. Katarína Šanková

    Judo

    Slovenský zväz judo

    • Jankovič Juraj

      tréner: Jozef Krnáč, Branislav Babic

    • Bajtoš Jakub

      tréner: Jozef Krnáč, Branislav Babic

    • Štefánik Timotej

      tréner: Jozef Krnáč, Branislav Babic

    • Gažiova Natália

      tréner: Jozef Krnáč, Branislav Babic

    • Masláč Rajko

      tréner: Jozef Krnáč, Branislav Babic

    • Tománek Jozef

      tréner: Jozef Tománek

    • Tománková Lenka

      tréner: Jozef Tománek

    • Klobučník Matej

      tréner: Jozef Tománek

    • Dekan Roman

      tréner: Mgr. Ivana Komlôšiová

    • Odkladaj Juraj

      tréner: Mgr. Ivana Komlôšiová

    • Tománková Patrícia

      tréner: Jozef Tománek

    Karate

    Slovenský zväz karate

    • Sečkár Šimon

      tréner: Poliak

    • Kešelák Dominik

      tréner: PaedDr. Jaroslav Javorský

    • Janovčík Maroš

      tréner: PaedDr. Jaroslav Javorský

    • Štelcl Adam

      tréner: Dušan Stelc

    • Bagaev Malik

      tréner: Peter Macko

    • Bohunický Lukáš

      tréner: Ing. Ján Longa

    • Cisár Samuel

      tréner: Kristína Macková

    • Filip Denis

      tréner: Mgr. Katarína Vanderková, PhD.

    Lukostreľba

    Slovenský lukostrelecký zväz

    • Zauška Dávid

      tréner: Mgr. Viera Hanulieaková

    • Medveczky Daniel

      tréner: Vladimír Hurban ml.

    • Drusková Kristína

      tréner: Mgr. Viera Hanuliaková

    • Némethová Nina

      tréner: Vladimír Hurban ml.

    Plávanie

    Slovenská plavecká federácia

    • Solymosy Jozef

      tréner: Ivana Solymosyová

    • Solymosyová Silvia

      tréner: Ivana Solymosyová

    • Domčeková Laura

      tréner: Ivana Solymosyová

    Rýchlostná kanoistika

    Slovenská kanoistika

    • Antal Matej

      tréner: Andrej Wiebauer

    • Pohanka Ivan

      tréner: Gabriel Zierkelbach

    • Bergendi Marko

      tréner: Gabriel Zierkelbach

    • Cániková Tereza

      tréner: Gabriel Zierkelbach

    • Bergendiová Sofia

      tréner: Gabriel Zierkelbach

    • Ďurčo Oskar

      tréner: Lucia Kvetáková

    • Klíma Michal

      tréner: Lucia Kvetáková

    • Klimo Michal

      tréner: Lucia Kvetáková

    • Bartolič Jakub

      tréner: Lucia Kvetáková

    • Apfel Martin

      tréner: Lucia Kvetáková

    Šerm

    Slovenský šermiarsky zväz

    • Lančarič Branislav

      tréner: Jozef Nagy

    Športové lezenie

    Slovenský horolezecký spolok

    • Slobodová Lea

      tréner: Andrej Sýkora

    • Matejička Filip

      tréner: Michal Matejička

    • Fábric Jakub

      tréner: Igor Kollár

    • Kysela Eliáš

      tréner: Marek Repčík

    • Hromada Filip

      tréner: Tomáš Grešák

    • Buzaši Andrej

      tréner: Tomáš Grešák

    • Štefánik Samuel

      tréner: Juraj Kvasnica

    • Hollá Katarína

      tréner: Andrea Čepcová

    Stolný tenis

    Slovenský stolnotenisový zväz

    • Štullerová Eliška

      tréner:

    • Činčurová Ema

      tréner:

    • Goldír Jakub

      tréner: Ing. Roman Griegel

    • Palušek Samuel

      tréner:

    Taekwondo

    Slovenská asociácia taekwondo

    • Nevláčil Erik

      tréner: Gabriel Briškár

    Triatlon

    Slovenská triatlonová únia

    • Salazar Štefánia

      tréner: Ján Roziak

    • Lizák Filip

      tréner: Ján Roziak

    • Ivančik Dominik

      tréner: Leo Lendvorský

    • Svrčeková Kristína

      tréner: Ing. Martin Svrček

    Veslovanie

    Slovenský veslársky zväz

    • Žemla Michal

      tréner: Martin Verdonič

    • Jurga Viktor

      tréner: Andrej Vičan

    • Weiszová Simona

      tréner: Andrej Vičan

    • Lakovlev Anastasia

      tréner: Peter Schickhofer

    • Herhonek Jakub

      tréner: Peter Schickhofer

    • Klubová Anna

      tréner: Mgr. Peter Strečanský

    Vzpieranie

    Slovenský zväz vzpierania

    • Strapec Šimon

      tréner: Milan Kováč ml.

    • Svrčková Laura

      tréner: Milan Kováč st.

    Zápasenie

    Slovenský zápasnícky zväz

    • Baďura Richard

      tréner: Agata Kazimiera Strzelczyk

    • Meszároš Robert

      tréner: Agata Kazimiera Strzelczyk

    • Léňo Tomáš

      tréner: Agata Kazimiera Strzelczyk

    • Derčalík Matúš

      tréner: Agata Kazimiera Strzelczyk

    • Piasecký Samuel

      tréner: Agata Kazimiera Strzelczyk

    • Sedlák Samuel

      tréner: Agata Kazimiera Strzelczyk

    • Danko Frederik

      tréner: Agata Kazimiera Strzelczyk

    Zjazdové lyžovanie

    Zväz slovenského lyžovania

    • Palič Daniel

      tréner:

    • Vulganová Vanesa

      tréner: Pavol Chovaňák

    • Barnáš Andrej

      tréner:

    • Nováček Adam

      tréner:

    • Gajdošíková Lucia

      tréner: Matej Antoška

    • Michalka Martin

      tréner: