Informačný systém
E-shop

Ako sa darilo karatistom NŠC na Karate 1 Youth League v Chorvátsku?

9. júla 2024

Karatisti NŠC za zúčastnili turnaja Karate1 Youth League v Poreč v Chorvátsku v období od 27.06. do 30.06.2024. Turnaja sa celkovo zúčastnilo 3 262 pretekárov zo 70 krajín celého sveta.

Ako sa im darilo?

Alexandra Zeumerová v Cadet Kumite Female +61 kg vybojovala zlatú medailu. V kategórii nastúpilo 86 pretekárok zo 70 krajín celého sveta.

Nina Kvasnicová v kategórii U21 Kumite Female -55kg vybojovala skvelé 3. miesto. V kategórii nastúpilo 39 pretekárok zo 70 krajín celého sveta.

Lukáš Bohunický v kategórii Junior Kumite Male +76kg skončil na 7. mieste. V kategórii nastúpilo 86 pretekárov zo 70 krajín celého sveta.

Rebeca Mrázová (IŠT) v kategórii Junior Kata Female skončila na 9. mieste. V kategórii nastúpilo 110 pretekárok zo 70 krajín celého sveta.